Bota i Islame


--Es Selamun Alejkum ve Rahmetullahi ve Berakatuhu-
 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

(Æ`·._.• Bota - Islame •._.·“Æ)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullat e forumit

Ju lutemi lexoni edhe praktikoni rregullat qe do ti lexoni ne kete tem.

11Wed Mar 28, 2007 1:58 am
MuslimanI Lexoni dhe pėrmbani rregullat...
Asnjė mesazh i ri

Prezentohu

ketu mund te beni prezantimin e juaj, p.sh pak per biografin e juaj...

34Wed Mar 28, 2007 1:01 pm
gYnI gyni
Bota islame Empty
 

(Æ`·._.• PC & Softwate •._.·“Æ)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Programe islamike

ketu mund te gjeni programe sotware per fene islame...

1213Thu Jan 15, 2009 4:52 pm
trstena Rijadus Salihin 2.0
Asnjė mesazh i ri

Programe Multimediane

ketu do ti gjeni multimediat rreth fese islame...

88Thu Mar 29, 2007 1:07 am
MuslimanI Popujt e zhdukur
Bota islame Empty
 

(Æ`·._.• Multimedia •._.·“Æ)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Ilahia

ketu keni shum ilahija :shqip, anglisht ehde arabisht...
11Wed Mar 28, 2007 9:24 pm
MuslimanI Grupi  Nurė Albumi 1 dhe 2
Asnjė mesazh i ri

Ligjerata

ketu mudn te gjeni apo te postoni ligjerata...

55Thu Mar 29, 2007 3:51 am
MuslimanI Hadithi i shtatė mėkateve 2 - Pyetjet - Shejh Selim el-Hilal
Asnjė mesazh i ri

Kur'an

ketu keni kur'an nga dijetaret e njohur botror...
22Thu Mar 29, 2007 3:57 am
MuslimanI Femiju duke e kenduar suren Yasin
Asnjė mesazh i ri

Video

ketu do te gjeni video: Ilahije, seriale islamike, dokumentar...
11Thu Mar 29, 2007 1:15 am
VideoIslamike Qe video islamike pa kufi
Bota islame Empty
 

(Æ`·._.• Perzim •._.·“Æ)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Loja islame

Me kete loj mund te dini se sa dini ne fene e all-llahut...
22Thu Mar 29, 2007 12:19 am
MuslimanI radio - pendimi
Asnjė mesazh i ri

Tema Islame

ketu keni shum tema rreth islamit dhe njeriut...

44Sat Aug 09, 2008 2:38 am
elma18 FATKEQĖSITĖ-Pse ndodhin dhe si tė shpėtojmė prej tyre!
Asnjė mesazh i ri

Islami ne bot

ketu mund te gjeni info per te gjitha vendet e botes per islam....
1717Fri Mar 30, 2007 11:48 am
MuslimanI STATISTIKAT E POPULLATĖS MUSLIMANE NĖPĖR BOTĖ
Bota islame Empty
 

(Æ`·._.• Libra & Shkenca •._.·“Æ)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Libra islame

Kėtu mund tė lexoni libra islamike nga botuesit musliman
4545Thu Mar 29, 2007 2:52 am
MuslimanI Pse mbulesa
Asnjė mesazh i ri

Shkenca islame1313Thu Mar 29, 2007 2:58 am
MuslimanI Fatkeqėsitė qė solli darvinizmi pėr njerėzimin
Asnjė mesazh i ri

Pejgamberet(profetet)

ketu do ti gjeni librat e pejgaberve
66Thu Mar 29, 2007 2:50 am
MuslimanI Isai (Jezusi) do tė kthehet
Asnjė mesazh i ri

Libra pėr Fėmijė

Kėtu mund tė gjeni libra pėr fėmijė nė gjuhėn shqipe
33Thu Mar 29, 2007 2:57 am
MuslimanI T'a mėsojmė fenė tonė-Islamin
Asnjė mesazh i ri

Mrekullit shkencode te kur'anit

ketu keni shum libra per shkencen ndaj islamit....

1515Thu Mar 29, 2007 3:33 am
MuslimanI Etapa e krijimit tė embrionit A
Bota islame Empty
 

(Æ`·._.• Argetime •._.·“Æ)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Biseda rrethė Islamit

Kėtu mund tė bisedoni gjithcka rrethė Islamit
00
Asnjė mesazh i ri

Pyetje & Pėrgjigje

Kėtu mund tė bėni pyetje tė cfar doshme rrethė fesė Islame
14Mon Jun 04, 2007 4:34 pm
MuslimanI NI PYTJE ME RENDESI
Asnjė mesazh i ri

Lajmet

Kėtu mund tė lexoni lajmet mė te reja rrethė Islamit
5858Fri Mar 30, 2007 10:19 am
MuslimanI Palestinezėt apelojnė tek liderėt e vendeve arabe qė tė marr
Bota islame Empty
 

(Æ`·._.• Recycle Bin / Shporta •._.·“Æ)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Recycle Bin / Shporta

ketu gjindet gjerat qe nuk funksionojn apo qe jan pa nevoj...

11Tue Mar 27, 2007 6:36 pm
MuslimanI Takvimin pėr kohėt e namazit nė Kosovė
Bota islame Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 203 artikuj
Forumi ka 46 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri jusuf Albani
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 15 mė Fri Apr 10, 2009 9:30 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ SuperModerator ][ Webmaster ][ Moderator ][ V.I.P ][ Team ][ Baned User ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur